Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 1.0
JawsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5