Titles you rated
MetamorphosisRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.5