Movies
Ratings
605
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 2.5