Movies
Ratings
643
The Eighth DayRated ★ 3.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.5
BabeRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
SorumRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5