Movies
Ratings
39
Late BlossomRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0