Titles you rated
Worst WomanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
YouthRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0