Titles you rated
A Man Called GodRated ★ 0.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 0.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 1.5
May QueenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 1.5