Series
Ratings
40
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0