Movies
Ratings
22
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0