Movies
Ratings
119
OkjaRated ★ 4.5- Change of the SeasonRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5