Movies
Ratings
30
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
America's SweetheartsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
The Big WeddingRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
HookRated ★ 3.0
Wedding ScandalRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0