Titles you rated
My Dear ExesRated ★ 4.5
The Great Season 2Rated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Wakako zake Season 5Rated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0- Eat and Sleep Together, Live TogetherRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0