Titles you rated
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 1.5
Her Private LifeRated ★ 5.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.5
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 1.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0