Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 1.0
AmélieRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 0.5
Before SunsetRated ★ 4.5
FluRated ★ 1.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5