Movies
Ratings
585
DefaultRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
JunoRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 1.5
BurningRated ★ 0.5
Little ForestRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 2.5