Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
Two and a Half MenRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
MistressesRated ★ 3.0
OzRated ★ 4.5
Harper's IslandRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 2.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 3.5
24Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0