Movies
Ratings
21
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0