Movies
Ratings
76
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 1.0