Movies
Ratings
1328
The BatmanRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Eddie the EagleRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5