Movies
Ratings
107
Shutter IslandRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5