Movies
Ratings
3504
A SeparationRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5
A ProphetRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Bunny Lake Is MissingRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
How to Have SexRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5
ViciousRated ★ 2.5
Leave No TraceRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.5
NovocaineRated ★ 4.5
EmaRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Wish UponRated ★ 3.0
The Dead ZoneRated ★ 4.5
LiverleafRated ★ 2.0
Veni Vidi ViciRated ★ 4.0