Titles you rated
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 2.5- LadybugRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 2.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.5
Batman ForeverRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5- Green DaysRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.0
PeppermintRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
American PieRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0