Movies
Ratings
213
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 3.0