Titles you rated
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 1.0
The Sword with No NameRated ★ 0.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0