Series
Ratings
53
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5