Movies
Ratings
55
TomboyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0