Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
AftershockRated ★ 0.5
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Candyman: Farewell to the FleshRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
PeppermintRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 5.0
Fat GirlRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
Heavy CravingRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 3.5
GoneRated ★ 1.0
Scream 3Rated ★ 5.0