Series
Ratings
53- DingDongDang UniversityRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- 괴담 신미미부쿠로Rated ★ 0.5
- Saranghaeseo GeuraeRated ★ 0.5