Titles you rated
SicarioRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0