Movies
Ratings
530
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Hong Gil DongRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0