Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0