Titles you rated
StokerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Return to SenderRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- SonyeoRated ★ 3.5
VacancyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Making All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Brittany Runs a MarathonRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5