Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
Virgin RiverRated ★ 5.0
Sweet MagnoliasRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.5