Movies
Ratings
36
DunkirkRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0