Series
Ratings
31
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0