Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0