Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0- 대통령 정약용Rated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 4.0