Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 4.0
Tokyo TrialRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 5.0