Movies
Ratings
58
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5