Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5