Movies
Ratings
503
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Pig that Survived Foot-and-Mouth DiseaseRated ★ 2.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0