Series
Ratings
191
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5