Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Breathe InRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0