Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0