Titles you rated
FringeRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 2.5
Hawaii Five-0Rated ★ 3.5
The Last ShipRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.5
EmpireRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.0
ArrowRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
GothamRated ★ 2.5
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 1.5
Jane the VirginRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5