Series
Ratings
73
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0- Prison Break Season 5Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0