Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0