Movies
Ratings
30
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0