Titles you rated
BaitRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
The World of UsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 1.5