Movies
Ratings
600
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
KisaragiRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 5.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0